24.5.11

Usandım...

Daha azönce abimin dolduruşuna gelmiş yeğenim  'git burdan gelme artık bize, istemiyorum seni..' diye resmen kovdu beni evlerınden.Nefret ettim abimden.Ne olursa olsun insan böyle bişeyi nasıl yaptırabilir.O benim herşeyim, canımdan kıymetlim, uğruna canımı bile vereceğim meleğim..ben onu bu kadar önemserken o beni nasıl kırdığının farkında bile değil,..Nasılda kahroldum söylediği her kelimede..Zor tuttum kendimi ağlamamak için..
O kadar çok sorunlarım varki buaralar, bu sözler son damla oldu patlamama.İşyerınde çok mutsuzum, evde de aynı, sevgilimle görüşemıyorum bu en büyük sıkıntımız.İznim yok..kendime zaman ayıramıyorum.bloguda ondan boşladım bayadır. bunaldım artık herşey üstüme üstüme gelıyor.çekip gidecek hiçbiyerımde yok..öyle bi lüksümde yok..


Oysaki mutsuz bır ilişkiden mucize gibi kurtulduğum günden sonra benim için herşey vız gelirdi..Şimdi bakıyorum hayat beni bıktırmak için zorluyor.Ama başardı da,.herşeyden herkesten bıktım.İnsanları tanıyamıyorum.Ağırıma gidiyor heryeni gün  yeni yüzlerini görmek kendime olan güvenimi sarsıyor.Hiç beklemediğim zamanlarda o çok iyi tanıdığım insanların yabancı bakışlarını hissetmekten sıkıldım.Kime nasıl davranmam gerektiğini kestiremiyorum artık..Bu kadar zayıf düşmek bile zoruma gidiyor.Biyerden bi dal bulup tutunamıyorum, çünkü yok...

6 yorum:

StummScream dedi ki...

Aslında tam bir dal bulup tuttunduğunu zannettiğinde sadece kendini kandırmış olduğunu sonrasında anlıyorsun.

Adsız dedi ki...

Ohooo sen mutluluğu bulacan da ben görecem :)

Jenuíno dedi ki...

...É fascinante, é clareador.
O substantivo que minha frase precisa...

Muito bom teu espaço, estou te seguindo, espero que me sigas tbm!

Um abraços,
Rafah!
http://eternizadoempalavras.blogspot.com/

TuTsİ dedi ki...

Belki şu an daha iyisin belki aynı ruh hali içerisin de bilemiyorum.
Çok sık yazmıyosun ben de sıkça giremiyorum bloglara.
Çok daraldığım anlar oldu
"en sevdikleri acıtır ya insanı" derler haa o doğru ama yılmamak gerek.İzin vermemek gerek.O an olmayabilir etrafın da tutunacak bir dalın kimse bilmez halini sormaz da nasılsın diye,sırtına elini koymaz belki de yalnızsan aslın da en büyük destek kendinsin sadece aklın ve gönlün açık olmalı,insanlar hata yapar o hatalar bizi kırar incitir en zayıf anımız da.
Güçlü ol sadece sen önemlisin öyle bil, bunu kendine sıkça söyle.

twitter da yoksun belki ama msn de kayıtlısın ara da bir selam de :)

KaRaMeL dedi ki...

şuanda iyiym ama en ufak bi sorun yada engel beni kolayca yıkabiliyor.aslında kendimi güçlü bilirdim ama meğer insanlar karşısında onu da yitirmişim yada kendımı öyle sanmısım..o yüzden güçlü duran herkese imrenıyorum..

Supernaut dedi ki...

Hop, naber , blogger açılabilen bir yer buldum sonunda, ya tam mutluluğu yakalamıştın , ne oldu yamulmuşsun gene, yapıdan herhalde . Bir de ulaşabileceğim başka bir mail adresi filan var mı burası çok blok yemeye başladı arayı açmaya başladık :/